Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Arrestohen tre persona për prostitucion

Advertisement

Policia ka arrestuar tre persona të dyshuar në Fushë Kosovë, një mashkull kosovar dhe dy femra njëra kosovare dhe tjetra shtetas e R. Shqipërisë, nën dyshimin e bazuar se të njëjtit kanë kryer veprën penale “Mundësim apo detyrim në prostitucionit”.

Sipas policisë me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

Advertisement

Read Previous

Franca do të mbyllë 76 xhami

Read Next

Hasani: Planifikojmë që vaksina kundër Covid-19 të jetë falas (VIDEO)