• 04-08-2021

Aksident trafiku, furgoni përfundon në market

Në bazë të fotografive të postuara në rrjete sociale, shihet se si një furgon ka përfunduar brenda një marketi në këtë komunë, shkruan lajmi.net, transmeton nmk-post.

Deri tek aksidenti besohet të ketë ardhur pasi që vozitësi ka humbur kontrollin mbi furgonin.

Në lidhje me rastin nuk është raportuar ndonjë person i lënduar. /Lajmi.net/

Read Previous

DW: Zemërim dhe gaz lotsjellës në Tiranë

Read Next

Zaev: Nëse jo tani, problemin me Bullgarinë do ta zgjidhim në verë

%d bloggers like this: