Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Aksident i rëndë automobilistik në qendrën tregtare City Mall

Advertisement

Një automjet u përmbys, një tjetër i dëmtuar është fotografia pas aksidentit të rëndë të trafikut sot në City Mall.

Ekipet e ambulancës dhe policia doli në vendin e ngjarjes

 

Si rezultat i aksidentit ka të lënduar nga dy veturat pjesmarrëse, ndërsa nuk raportohet për vik*tima. Gjithashtu dëmet materiale janë të mëdha.

Nuk ka asnjë informacion zyrtar se si ndodhi aksidenti.

Advertisement

Read Previous

Votohet ligji, ja cilët qytetar do të marrin mbështetje financiare prej 6000 denarëve

Read Next

“Bujqit e rinj”, Hoxha: Përkrahje maksimale për të rinjtë, ardhmërinë ta ndërtojnë në venlindje