Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Ajla dhe Meri, 2 vajza lindën në minutën e parë të Vitit të Ri 2021 në Tiranë

Advertisement

Dy vajza erdhën në jetë pas minutës së parë të 2021, Ajla dhe Meri. Njoftimin e ka dhënë vetë ministrja Manastirliu nëpërmjet një njoftimi në Facebook

Postimi i ministres Manastirliu

Mirë se erdhët Ajla dhe Meri

Dy vajza që erdhën në jetë tê shëndetshme 1 min pas mesnate në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe “Koço Gliozheni” në Tiranë janë oguri më i mirë për vitin që sapo ka ardhur

#Gëzuar

Advertisement

Read Previous

Viti i Ri nis me aksident, rrokulliset një veturë në Shkup

Read Next

Përgjaket Tirana në ditë e parë të Vitit të Ri, 34-vjeçari i dehur vret me thikë kunatin