Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Ahmeti kujton Abdilaqim Ademin në trevjetorin e vdekjes (Foto)

Advertisement
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka përkujtuar Abdilaqim Ademin në trevjetorin e vdekjes së tij informon Tetovasot.
Me këtë rast kreu i BDI-së duke kujtuar njërin ndër figurat kryesore ka thënë se shumë herët iku Qima, shoku i të gjithë neve.

“E përkujtojmë sot, në tre vjetorin e largimit të tij fizik nga ne, me mall dhe me krenari” ka shkruar Ali Ahmeti .Tetovasot

Advertisement

Read Previous

Barcelona – PSG: Gjithçka duhet të dini para superndeshjes që luhet sonte

Read Next

Nga zjarri në një objekt në Tetovë, vd es 1 person