Breaking News :

nothing found
09-08-2022

Barcelona – PSG: Gjithçka duhet të dini para superndeshjes që luhet sonte

Advertisement

Në Camp Nou sot (e martë) zhvillohet ndeshja e parë e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve ndërmjet Barcelonës dhe Paris Saint-Germainit.Faza e eliminimit direk në garën më të madhe evropiane për klube fillon këtë javë dhe skuadrat do t’i zhvillojnë ndeshjet e para dhe padyshim që përballja kryesore e kësaj faze është ndërmjet kampioni francez dhe gjigantit katalunas.Për herë të fundit këto skuadra u takuan po në 1/8 e finales në sezonin 2016/2017, kur Blaugranët bënë një rikthim historik duke fituar me rezultat të përgjithshëm prej 6-5./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Kurti “pëson” debakëll në fshatin e Hashim Thaçit

Read Next

Ahmeti kujton Abdilaqim Ademin në trevjetorin e vdekjes (Foto)