• 28-11-2021

Ahmeti: Kemi korrur fitore të madhe

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti tha se BDI-ja ka korrur fitore edhe këtë herë, njofton Portalb.mk.

“Në Likovë kanë rezultat të thellë, në Saraj, Pllasnicë. BDI udhëheq në Tetovë, Çair, Kërçovë, Strugë, në Zhelinë, Tearcë, Bogovinë, Haraçinë, Dollnen”, deklaroi Ahmeti.

Lideri i integristëve u shpreh se në Dibër Çashkë e Vrapçisht do të jenë në rreth të dytë, ndërkohë për Gostivarin u shpreh se kanë rritur qind për qind votat në këtë proces zgjedhor, por se akoma nuk kanë rezultate përfundimtare./Portalb

Read Previous

Visar Ganiu: “Unë do ta drejtoj Çairin edhe katër vite” (VIDEO)

Read Next

Zaev: Është i qartë mesazhi i popullit ata dëshirojnë më tepër punë dhe rezultate

%d bloggers like this: