Breaking News :

nothing found
30-09-2022

93-vjeçarja shqiptare, shërohet nga koronavirusi në Amerikë

Advertisement

Ish-presidenti i Feronikelit, Avdi Krasniqi që tani jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka njoftuar se nëna e tij Elfija 93 vjeçe është shëruar nga koronavirusi. Sipas Krasniqit, ajo është e përkushtuar pas atdheut dhe çdo ditë lexon lajmet se çfarë ndodhë në Kosovë, informon nmk-post.

 

 

 

 

“Nana Elfije e kalojë koronavirusin pa pas nevojë për ndihmen e mjekut, tani është 93 vjeçare, ajo po i ndëgjon lajmet në Kosovë, në Iphone 12 pro max. Ajo e ka në qef muziken popullore!!!”, ka shkruar Krasniqi në Facebook./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Shkëndija pranë nënshkrimit me sulmuesin e kombëtares shqiptare

Read Next

Roth: Urgjentisht na duhen sinjale pozitive për Ballkanin Perëndimor