• 27-09-2021

75 raste të reja me Covid-19 në Gostivar

Nga 3200 teste për Kovid-19 të kryera gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut 1237 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona, ndërkaq 39 kanë humbur betejën me këtë sëmundje, ndërsa 748 pacientë u shëruan, transmeton nmk-post.

Ndërsa në qytetin e Gostivar për 24 orë janë shënuar vetëm 75 raste të reja, asnjë viktimë dhe 35 të shëruar/nmk-post.com

Read Previous

Ja sa të infektuar ka sot në Shkup

Read Next

Ja sa të infektuar sot në qytetin e Kumanovës

%d bloggers like this: