Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Ja sa të infektuar ka sot në Shkup

Advertisement

Nga 3200 teste për Kovid-19 të kryera gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut 1237 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona, ndërkaq 39 kanë humbur betejën me këtë sëmundje, ndërsa 748 pacientë u shëruan, transmeton nmk-post.

Ndërsa në Shkup për 24 orë janë shënuar 506  raste të reja, 10 viktimë dhe 284 të shëruar/nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Ja sa të infektuar ka sot në qytetin e Tetovës

Read Next

75 raste të reja me Covid-19 në Gostivar