Breaking News :

nothing found
27-11-2022

Ja sa të infektuar sot në qytetin e Kumanovës

Advertisement

Nga 3200 teste për Kovid-19 të kryera gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut 1237 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona, ndërkaq 39 kanë humbur betejën me këtë sëmundje, ndërsa 748 pacientë u shëruan, transmeton nmk-post.

Ndërsa në qytetin e Kumanovës për 24 orë janë shënuar vetëm 34 raste të reja, një viktimë dhe 49 të shëruar/nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

75 raste të reja me Covid-19 në Gostivar

Read Next

Taravari: Gjendja e krizës duhej të shpallej më herët