Breaking News :

nothing found
29-09-2022

5 muaj pas infektimit me Covid-19, Eni Koçi ka këtë shqetësim

Advertisement

Pesë muaj pas infektimit me Covid-19, këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, ka folur për shqetësimin që po përjeton.

Këngëtarja në rrjetin social Instagram ka shkruar se ende nuk i është kthyer shija e as nuhatja.

“Nëse ndonjëri prej jush e ka kaluar covid-in, ju lutem më tregoni a ju është kthyer shija dhe nuhatja. Kam 5 muaj që pres të më kthehet dhe asgjë”, ka shkruar Eni.

Eni ka thënë se e vetmja gjë që ndjen është një shije shumë e keqe e ndonjë ushqimi.

“E vetmja gjë që ndjej është një shije tmerrësisht e keqe e ndonjë ushqimi. Nëse ndonjëri ka zbuluar se si të shpëtojmë nga kjo punë, më njoftoni”, ka shkruar këngëtarja në Instagram./21Media

Advertisement

Read Previous

Grashoska: Do të inspektohet nëse funksionarët e BDI-së kanë thyer protokollet

Read Next

Grubi dorëzoi në Qeveri planin për shpërndarjen e 1.357 administratorëve