• 01-12-2021

1039 të infektuar, 998 të shëruar dhe 15 viktima nga Covid-19 në Maqedoni

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3143 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1039 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 998 pacientë të rikuperuar dhe 15 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Read Previous

Aksident i rëndë në Shkup (FOTO)

Read Next

Sulm në Zvicer, dyshohet per terrorizem

%d bloggers like this: