Aksident i rëndë në Shkup (FOTO)

Aksident i rëndë trafiku ne qarkoren Haraçinë-Butel më saktë afër liqenit të Smilkovcës. Sipas të dhënave që na kanë arritur në faqen tonë përfolet që ka edhe të lënduar./GazetaLAJM

Read Previous

Osmani: Frankofonia është vlerë e shtuar në mozaikun multikulturor të RMV-së

Read Next

1039 të infektuar, 998 të shëruar dhe 15 viktima nga Covid-19 në Maqedoni

%d bloggers like this: