“Zoti është shqiptar”/ Reagon Imami nga Tetova: Kjo pankartë është skandaloze, e pa tolerueshme!

Estimated read time 1 min read

Hoxha nga Tetova Omer Dauti ka reaguar në lidhje me shpalosjen e një pankarte nga tfiozët Kuq e Zi, mbrëmë në Tiranë, ku shkruante: “Zoti është shqiptar”, shkruan Monitor.mk. Sipas imamit Dauti ky veprim është skandaloz dhe i pa tolerueshëm. Më tej ai ka thënë se gjithë shqiptarët janë krenar me kombëtarën, por ky veprim nuk eshte normal.

Advertisement

Ja reagimi i plotë:

Advertisement
Advertisement

You May Also Like