Zbulohet nga mediat turke, ky është i dashuri 43 vjeçar i Morena Tarakut

Estimated read time 1 min read

Së fundmi ka bërë bujë në mediet turke një lajm për lidhjen e këngëtares dhe modeles nga Kosova me këngëtarin e njohur turk, Berdan Mardini.

28-vjeçarja dhe 43-vjeçari, sipas mediave turke thuhet se janë fqinjë në Stamboll dhe romanca e tyre ka nis prej kohësh.Romanca me këngëtares shqiptare dhe këngëtarit turk u zbulua pas festës së ditëlindjes së këngëtari, që thuhet se u organizua nga Morena.

“Ndjenjën e dashurisë e kam përjetuar vërtetë te Morena. Jam shumë i lumtur që jam me të dhe gjeta sërish jetën me të”, u ka thënë Berdan miqve të tij të ngushtë.

Advertisement

Mardini i dha fund martesës prej 10-të vitesh me Fatos Yelliler në muajin mars, dyshja janë prindër të dy fëmijëve…
Ndërkohë, Morena në anën tjetër e ruan me fanatizëm jetën e saj private, dhe e ka mbajtur gjithmonë larg syrit të medieve. /Telegrafi/

Advertisement
Advertisement

You May Also Like