Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Zbulohet e vërteta, a është Arta Nitaj në lidhje dashurie me Adnan Januzajn?

Advertisement

Zbulohet e vërteta rreth lidhjes së përfolur mes lojtarit Adnan Januzajt dhe modeles kosovare, Arta Nitaj.

Mirëpo, gjatë qëndrimit në Dubai u përfol për një lidhje të saj me futbollistin me prejardhje shqiptare, Adnan Januzaj.

Arta Nitaj rreth kësaj në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” u shpreh se nuk është e vërtetë.

Dyshja janë takuar atje, ku ka pasur edhe shqiptarë të tjerë e kanë biseduar sepse Arta dikur i përkiste botës së sportit si prezantuese.

Advertisement

Read Previous

Njeriu më i pasur i 80-ave: Paratë nuk flejnë asnjëherë

Read Next

Dua Lipa vazhdon të na bëjë krenarë, fiton dy çmime të rëndësishme