Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Zbardhen detajet tra gjike, kështu erdhi deri tek vr asja e Albertit nga babai!

Advertisement

Portali “Indeksonline” ka zbardhur detaje nga tragjedia e ndodhur sonte ku babai v rau biznesmenin Albert Krasniqi.

Sipas raportimit të portalit në fjalë, Alberti ka qenë në kërkim nga policia për dh unë  në familje.

Ka qenë babai që i ka bërë presion të dorëzohet por Alberti ka rezistuar.

Sipas të njëjtit raportim, i ndjeri ka filluar ta su lmojë i pari babain që më pas ka kryer aktin fa tal. /Prive.al

Advertisement

Read Previous

Babai vr*au Albert Krasniqin dhe njoftoi vetë Policinë: “E v*rava djalin!”

Read Next

Itali, fillojnë bisedimet për formimin e një qeverie të re