Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Zaev për zhvillimet në Uashington: Dhuna duhet të dënohet!

Advertisement

Kryeministri Zoran Zaev në twitter ka dënuar ngjarjet e dhunshme mbrëmë më Uashington dhe hyrjen e protestuesve në Kongresin amerikan.

“Janë shqetësuese imazhet nga Uashington mbrëmë. Dhuna duhet të dënohet. Shpresojmë dhe besojmë se demokracia do të mbizotërojë. Kjo është mënyra e vetme për të ecur para”, ka shkruar Zaev, transmeton SHENJA.

Advertisement

Read Previous

KF Shkëndija, skuadra më e shtrenjtë në Maqedoni (FOTO)

Read Next

Obama: Turp i madh për kombin tonë