Breaking News :

nothing found
31-03-2023

Xhaferi: Nuk ka nevojë për të bërë fushatë kundër vaksinës

Advertisement

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi në Click Plus të TV21 foli për vaksinën anti-kovid. Ai tha se nuk ka dilema për besueshmërinë e vaksinës dhe beson në vendimet e OBSH-së. Ai tha se në qoftë se do të jetë nevoja do të vaksinohet, transmeton nmk-post.

 

“Nuk ka nevojë me bë fushatë negative për vaksinën”, deklaroi Xhaferi./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Kasami flet për negociatat e Maqedonisë së Veriut dhe BE-së

Read Next

EKSKLUZIVE: Rrëzohet Qeveria në Kosovë, vendi shkon në zgjedhje (Dokument)