Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Violetë Kukaj e bën trupin si të modeleve (Shih Fotot)

Advertisement

Eshtë komentuar mjaftë për pamjen e saj të re.

Duke u shndërruar thuajse në tjetër femër, ajo mahniti të gjithë me ndryshimin që ka bërë, shkruan “Kosovarja”.

 

 

 

 

 

 

Por, duket se ndryshimet e shumta të këngëtares nuk kanë të ndalur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Së fundmi ajo pozoj më një veshje të rëndë, duke vënë në pah fizikun e saj e cila po duket më e dobët dhe mjaftë joshëse.

Me këtë paraqitje, lirshëm mund të themi se po i bën konkurrencë edhe vajzave të reja, apo?/Kosovarja/

Advertisement

Read Previous

Nga 1525 testime vetëm 237 kanë rezultuar pozitiv me Covid 19 në Maqedoni

Read Next

Cana: Vaksina anti-covid shpresë për dhënien fund të Pandemisë