Breaking News :

nothing found
30-09-2022

Nga 1525 testime vetëm 237 kanë rezultuar pozitiv me Covid 19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se janë kryer 1525 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 237 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni.

Gjithashtu 460  pacientë janë regjistruar si të shëruar dhe 8 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

E rëndë: Vdes 19 vjeçarja nga Mitrovica, teksa priste përshtatjen e veshkës me dhuruesin

Read Next

Violetë Kukaj e bën trupin si të modeleve (Shih Fotot)