Vazhdon trendi i larë i infektimeve dhe të vdekurve nga Covid 19. Ja sa raste ka sot

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3109 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1182 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 707 pacientë të rikuperuar dhe 25 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Read Previous

Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve nga 1 milion dollarë

Read Next

Vazhdon trendi i lartë i infektimeve dhe të vdekurve nga Covid 19. Ja sa raste ka sot

%d bloggers like this: