Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Treni në Zvicër godet për vdekje 15 vjeçarin nga Kosova

Advertisement

Si pasojë e një aksidenti ka vdekur një 15 vjeçar nga Kosova që jeton në Zvicër.

Burime të IndeksOnline mësojnë se i riu është Ardian Ramadani dhe u godit nga treni për vdekje në qytetin Nauchatel. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës.

Gjithashtu mësohet se ai është djalë hastreti, i cili ka lënë pas edhe dy motra.

Familja e 15 vjeçarit është nga fshati Panorc i Malishevës dhe janë zhvendosur në shtetin zviceran që nga paslufta/Indeks

Advertisement

Read Previous

MSH-Maqedoni: Në departamentet infektive mjekohen 701 pacient, ka shtretër të lira

Read Next

24 viktima dhe 990 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit