• 25-10-2021

24 viktima dhe 990 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 2655 testime të realizuara 990 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Shkup-378, Kumanovë-48, Dibër-6, Shtip-51, Prilep-55, Tetovë-39, Strugë-27, Veles-54, Manastir-44, Ohër-39, Kavadarc-24, Gostivar-54, Gjevgjeli- 16, Strumicë-19, Kriva Pallankë-3, Radovish-3, Krushevë-4, Koçan-27, Probishtip-2, Demir Hisar-3, Makedonski Brod-4, Pehçevë-4, Berovë-9, Vallandovë-1, Vinic -10, Delçevë-8, Kratovë-3, Sveti Nikollë-11, Kërçovë-14, Resnjë-11 dhe Negotinë-19.

Read Previous

Treni në Zvicër godet për vdekje 15 vjeçarin nga Kosova

Read Next

Osmani-Vucas: Për Ngushëllime te familja Nexhipit që u vra në Vjenë

%d bloggers like this: