Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Tetovë :Sulmoi gruan dhe fëmijët, arrestohet nga policia

Advertisement

Dje rreth orës 17:30, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 56-vjeçarin R.S. nga Tetova, i cili gjysmë ore më herët e kishte sulmuar fizikisht gruan 41 vjeçare dhe dy fëmijët e tyre.
I njëjti është mbajtur në Stacionin Policor të Tetovës dhe kundër tij do të përgatitet parashtresë adekuate.

Advertisement

Read Previous

NAGAVCI JEP SINJALE QË VJOSA OSMANI DO TË JETË NË LISTË TË VV-SË

Read Next

Shkup, makina përplaset në tarracën e kafenesë