Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Shkup, makina përplaset në tarracën e kafenesë

Advertisement

Mëngjesin e sotëm një makinë e tipit “Passat” është përplasur në tarracën e kafenesë “Menada” në fillim të Bulevardit “Aradhet Partizane” tek semafori në rrugën “Dame Gruev”.

Shoferi për arsye deri tani të panjohura ka humbur kontrollin e makinës, njofton Lider. Sipas dëshmitarëve janë shkaktuar vetëm dëme materiale, por që fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Advertisement

Read Previous

Tetovë :Sulmoi gruan dhe fëmijët, arrestohet nga policia

Read Next

BREZOVICA DHE KODRA E DIELLIT DO TË KËRKOJNË INVESTITOR TË PËRBASHKËT