Termeti dridh vendin. Ja ku ishte epiqendra

Estimated read time 1 min read

Nje termet ka dridhur Maqedonine para disa minutave. Termeti ka qene i lehte dhe eshte ndjere ne jug te vendit.
Sipas informacioneve fillestare, epiqendra është afër Ohrit. Magnituda është 2.2 ballë të shkallës Rihter.

Advertisement

Sizmologët sigurojnë se nuk ka vend për panik, bëhet fjalë për aktivitet të rregullt sizmik.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like