• 06-12-2021

Të famshmit shqiptarë që e kanë pasur të dashurën e njejtë (FOTO)

Është zakone që të famshmit e show bizint shqiptar zgjedhin për partner personazh të njohur publik

Sot, do të flasim për djemtë e mediave rozë që kanë pasur lidhje me të njëjtat vajza vip.

Krenar Cocaj, Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula

Pas nje lidhje të gjatë me biznesmenin Krenar Cocaj, Dafina Zeqiri ndahet prej ti për tu lidhur me reperin Ledri Vula.

Bekim Balaj, Elita Rudi dhe Gjiko

Nëpërmjet detajeve në rrjetet social Elita Rudi dhe futbollisti Bekim Balaj e pranuan thuajse se ishin bashkë, por lidhja e tyre nuk zgjati shumë.

Pas Bekimit, Elita ka përfunduar në krahët e reperit Gjiko.

Stine, Ronela Hajati dhe Young Zerka

Një lidhje e shkurtër mes Ronela Hajatit dhe Stines, por me sa duket nuk ka përfunduar mirë.

Ronela më pas nis një tjetër histori me Young Zerka.

Adrian Gaxha, Luana Vjollca dhe Krenar Cocaj

Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca kanë çifti me i famshëm i showbizit shqiptar, por lidhja mes tyre përfundoj.

Pas Adrianit, Luana Vjollca ajo është në lidhje disa vjeçare me Krenar Cocaj.

Noizy, Tuna dhe Cozman

Ky trekëndësh ka qenë pa dyshim një prej më të përfolur në showbzin shqiptar.

Në vitin 2016 Tuna, ishte në një lidhje me reperin Cozman, por në një intervistë në atë kohë Noizy ka pohuar se ka pasur mardhënje me Tunen edhe pse jo diçka serioze./Bleta

 

Read Previous

E dashura e Seldit reagon pas lajmeve për ndarjen

Read Next

A mund të shfaqë Covid-19 probleme te dhëmbët?

%d bloggers like this: