Breaking News :

nothing found
09-08-2022

Sot 51 të infektuar nga Covid19 në Maqedoni

Advertisement

MSH informon se në 24 orët e fundit janë kryer 755 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 51 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 9 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 308 persona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Zaev: Nëse Mickoski ka shumicë parlamentare le ta tregojë

Read Next

Dorëheqje masive në LDK: Pas Mustafës, largohen edhe nënkryetarët