Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Shtatë të vdekur nga sulmi në Vjenë, vazhdojnë të shtënat me armë

Advertisement

Vjena vazhdon të mbetet nën kthetrat e sulmit me armë zjarri.

Ministri i Brendshëm i këtij shteti, Karl Nehammer, ka deklaruar se beson që ky të jetë një sulm terrorist.

Deri më tani raportohet se janë shtatë persona të vdekur dhe disa të plagosur.

Advertisement

Read Previous

Vjena në alarm, pas sulmit me disa të vrarë, raportohet një pengmarrje

Read Next

TË SHTËNA ME ARMË ZJARRI NË ÇAIR

Leave a Reply

Your email address will not be published.