Breaking News :

nothing found
30-11-2022

Seriali komedi “Shkallët” mbledh më të mirët e skenës

Advertisement

Kur më të mirët bëhen bashk, atëherë para publikut pritet të dalë diçka shumë e bukur. Të dielën në ora 21, në TVM starton seriali më i ri, komedia “Shkallët”. Ky serial është prodhim i Domino Production e prodhuar enkas për TVM2 dhe do ketë 30 epizoda. Producent janë Osman Ahmeti dhe Muzbajdin Qamili, skenari Shkëlqim Islami, ndërsa regjia është në duart e Musa Isufit. Seriali shkallët ka një kast prej 22 aktorësh, ku ndër më të rregullt janë Ismet Ramadani, Muzbajdin Qamili, Rabija Halili, Sara Bajrami, Egzona Salihu, Hamdi Rashidi, Elmir Sejfullai, Merita Cocoli, Ismail Kasumi, Burhan Amiti, Kujtime Ahmeti, Sefedin Shabani, etj kostumet Medina Hoxha, skena Ardian Kadrija.

 

Advertisement

Read Previous

Obama: E dija që Trump do kishte vetëm një mandat

Read Next

BDI flet për raportet me Albin Kurtin