• 25-10-2021

Sadi Bexheti kandidat për kryetar komune i Tetovës nga rradhët e PDSH-së

Partia Demokratike Shqiptare në konferencën e thirrur në ora 11:00 sot ka paraqitur kandidaturën e saj për zgjedhjet lokale në komunën e Tetovës. Ndryshe, PDSH-ja në këto zgjedhje lokale në komunën e Tetovës do garoj me profesor Sadi Bexhetin, përcjell NMK-Post.

Bexheti në fjalimin e tij tha se garon në këto zgjedhje për shkak të krizës që ka kapluar komunën e Tetovës, dhe se vetëm ai dhe PDSH mund ta nxjerrin komunën nga kjo greminë.

Read Previous

Në Shqipëri mbërritën 100 mijë vaksina të tjera të “Sinovac”

Read Next

Mijëra kosovarë edhe sot drejt Shqipërisë për fundjavë

%d bloggers like this: