Breaking News :

nothing found
01-12-2022

Rexhepi: Musa Xhaferi dhe Blerim Bexheti me kerkuan te jape doreheqje

Advertisement

Aktualisht është i ftuar ish reisi i BFI-së Sulejman Rexhepi në emisionin “Click Plus” ai më tej tha se Musa Xhaferi dhe Blerim Bexheti i kanë kërkuar që ai të jep dorëheqje nga posti në BFI dhe e ka pranuar që për hatrin e tyre të  jep dorëheqje, përcjell nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Carovska: Pushimi nuk do të fillojë më herët, protokollet nëpër shkolla po respektohen

Read Next

Rexhepi: Më premtuan që pas zgjedhjeve do më vendosin përseri në krye të BFI