Breaking News :

nothing found
26-06-2022

Rexhepi: Më premtuan që pas zgjedhjeve do më vendosin përseri në krye të BFI

Advertisement

Rexhepi në emisionin “Click Plus” j tha se Musa Xhaferi dhe Blerim Bexheti i kanë premtuar që ai pas zgjedhjeve do të kthehet përsëri në krye të BFI-së, përcjell nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Rexhepi: Musa Xhaferi dhe Blerim Bexheti me kerkuan te jape doreheqje

Read Next

Rexhepi: E them hapur nga 2002-ta e kam votuar BDI-në (VIDEO)

%d bloggers like this: