Breaking News :

nothing found
28-06-2022

Rexhepi: E them hapur nga 2002-ta e kam votuar BDI-në (VIDEO)

Advertisement

Rexhepi në emisionin “Click Plus”  tha se Musa Xhaferi dhe Blerim Bexheti i kanë premtuar që ai pas zgjedhjeve do të kthehet përsëri në krye të BFI-së, përcjell nmk-post.com

Më tej ish kryetari BFI-së ka thënë se ai nga 2002 ka votuar BDI-në dhe e thotë hapur.

Advertisement

Read Previous

Rexhepi: Më premtuan që pas zgjedhjeve do më vendosin përseri në krye të BFI

Read Next

Filipçe: Sigurojmë shtretër dhe kuadër

%d bloggers like this: