Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Rekord i të shëruarve në Maqedoni, ja sa të infektuar u regjistruan 24 orët e fundit

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post meson se janë kryer 2176 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 361 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 2116 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 14 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

“S’ka ende vaksina”, VMRO: Zaev dhe Filipçe shkatërruan shëndetësinë

Read Next

Kush do të garoj për deputet të VV-së nga Prizreni?