Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Rekord i ri i të infektuarve sot në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3398 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1406 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 937 pacientë të rikuperuar dhe 21 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Mançesteri sërish në sulm për Varane

Read Next

Rekordi i ri/ Filipçe konfirmon shifrat që paraqiti NMK-post për Covid 19