Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Reagon NISMA pas Exit Polleve: Nuk kanë saktësi për partitë e vogla

Advertisement

Nisma Socialdemokrate ka reaguar pas publikimit të exit-polleve.Kjo parti thotë se exit pollet tregojnë trendin e zgjedhjeve se cila parti ka mbështetje por nuk tregojnë rezultatin në kutitë e votimit, përcjellë Gazeta Blic.“Sipas informatave tona nga njerëzit tanë në teren, besimi për Nismën Socialdemokrate është rritur nga qytetarët e vendit, prandaj është shumë e rëndësishme që besimi i qytetarëve i dhënë përmes votës të lexohet drejtë dhe të mos cenohet nga askush”, shkruan Nisma./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Sipas Exit Polleve/ LDK-ja del partia e tretë në Kosovë ndërsa NISMA nuk e kalon pragun (FOTO)

Read Next

Grubi: BDl do të fitojë në zgjedhjet komunale nga Likova deri në Ohër