Breaking News :

nothing found
30-09-2022

Qytetarët në Skenderajt e presin Kurtin me brohoritje “THAÇI dhe UÇK” (VIDEO)

Advertisement

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka shkuar për fushatë në komunën e Skenderajt.

Atje është parë nën mbrojtjen e Njësisë Speciale të Kosovës.

Në një video dëgjohen qytetarët duke brohoritur “UÇK, UÇK”, “Thaçi, Thaçi”.

Kujtojmë se edhe vizita e Kurtit para dy ditësh në Mitrovicë, kishte ngjallur paknaqësi duke shkaktuar incidente në tubimet që ka mbajtur atje./lajmi.net

Advertisement

Read Previous

Vuçiq: Nuk kemi asgjë nga Liqeni i Ujmanit, aty vetëm mund të lahemi

Read Next

Presidenti Biden, takim me senatorë republikanë