Breaking News :

nothing found
02-02-2023

Qani Nesimi nuk e dëgjon fjalimin e Fetahut, braktisë konferencën (VIDEO)

Advertisement

Sapo i është dhënë fjala reisit të ri të BFI-së, Shaqir Fetahu kundër kanditatit të tij, Qani Nesimi nuk i ka pëlqyer fare ky veprim, duke mos dëgjuar fjalimin e tij dhe ka braktisur pres konferencë, njofton nmk-post. Në videon e publikuar nga ‘Klan Macedonia’, shihet sesi Qani Nesimi largohet nga pres konferenca kur i jepet fjala Shaqir Fetahut, dhe pak minuta më vonë ai është larguar me veturën e tij nga oborri i BFI-së.

Ende nuk dihen arsyet e largimit të tij por sipas veprimit, ai duket tejet i revoltuar pas humbjes së thellë nga rijaseti, ku besimin ia dhanë Shaqir Efendi Fetahut nga qyteti i Gostivarit./nmk-post/

Për më shumë Videon e mëposhtme;

Advertisement

Read Previous

Qytetet me më shumë raste aktive nga Covid-19 në Maqedoni

Read Next

Sela kërkon takim liderësh: Qeveria ka dështuar në procesin e anëtarësimit në BE