Pyetet rreth shtatzënisë së Afërditës, Shpati jep përgjigjen që nuk pritej

Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj kanë qenë dikur një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar Por lidhja e tyre përfundoi pas disa vitesh. Tani më Afërdita ka zyrtarizur lidhjen me Jakub Kindl, të cilët janë në pritje të fëmijës së parë, që e kanë zbuluar se është djalë.

Ndonëse të dy kanë v ijuar jetën e tyre dhe janë sot të dashuruar dhe në krahë të personave të zemrës, duket se ende se kanë lënë pas të shkuarën. Shpat Kasapi i ftuar në Shiko kush luan, është pyetur nëse ka ndonjë urim për modelen tani që do bëhet nënë.

Advertisement

Mirëpo ai është shprehur se nuk do aspak të flas për të, duke treguar se mes tyre nuk ka ende ‘paqe’. Unë s’preferoj fare të flasë për të! ka qenë ky reagimi i Shpatit siç kemi parë në promon e emisionit.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like