Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Profesoresha Çeliku me një ngushëllim prekës për të riun që hu*mbi jetën në Tiranë nga policia

Advertisement
Profesoreshe dha aktivistja e sektorit civil Gjyla Çeliku ka postuar një ngushëllim prekës për Klodian Rashën, të riun që hu*mbi jetën ditë më parë në Tiranë. Shiheni postimin e plotë:
U prehsh në paqe Klodian Rasha! 😢😢😢
Ai që të vr*au ty sot duhet të vuaj gjithë jetën në bu*rg sepse vr*au nënën tënde, mua që jam nënë, babin tënd, baballarët shqiptarë dhe gjithë shpresën e gjeneratës tënde në kthimin e komunizmit dhe pasigurinë shtetërore .
Drejtësia duhet të bëjë drejtësi, prokuroria do të zbardhe kronologjinë e plotë!
Ai që të vr*au ty, vr*au dhe demokracinë në Shqipëri!
Të gjithë jemi të pikëlluar nga kjo ngjarje tra*gjike dhe me zemër jemi pranë familjes të të ndjerit!
Ngushëllimet më të sinqerta familjarëve!
Advertisement

Read Previous

(FOTO LAJM) 40 cm borë në Kodrën e Diellit

Read Next

E Tregon Studimi I Fundit: Shega Shëron Këto Tre Sëmundje Që Prekin Shqiptarët, Mosha 45 E Lart T’i Konsumojë Patjetër