• 25-10-2021

Privohen nga liria tre tetovarë për plaçkitje

Në datën 03.12.2020 në periudhën prej orës 14.00 deri në orën 14.35, nëpunësit policorë të SPB i kanë privuar nga liria S.A.(42), D.S.(28) dhe M.B.(32) nga fshatërat e Tetovës Dobrosh, Gllogjë dhe Tearcë, për shkak dyshimit se kanë kryer veprën penale “plaçkitje”. Ato janë mbajtur në Stacionin policor të Tetovës dhe po ndërmerren masa për zbardhjen e rrastit.

Read Previous

Messi drejt PSG

Read Next

Tërmet 4.1 ballë, rikthehet paniku tek grekët dhe turqit…

%d bloggers like this: