Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Prej mesnate çmime të reja të derivateve të naftës

Advertisement

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) sot duhet të shpall çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të

Javën e kaluar me vendim të KRRE-së çmimi i benzinës euro Super BS-98 u rrit për një denar, ndërsa Euro Super BS 95 dhe Euro Dizleli vazhduan të shitën me çmim të njëjtë.

Advertisement

Read Previous

OBSH konfirmoi se ilaçi Remdesivir nuk ndikon në koronavirusin

Read Next

Zaev: Nuk do të lejojmë ngadalësimin e reformave