• 06-12-2021

Pogba pranë largimit nga Man United, Real Madrid dhe Juventus bëhen gati

Manchester United dhe Paul Pogba, sipas asaj që raporton “TalkSport”, mund ti japin lamtumirën njëri-tjetrit që në qershorin e ardhshëm.

Zgjedhja e “Red Devils” për të shitur mesfushorin francez vjen pas një plani të teknikut Ole Gunnar Solskjaer, sipas të cilit vendin e tij e ka zënë tashmë Bruno Fernandes.

Pogba ka luajtur si titullar vetëm në 2 nga 7 ndeshjet e fundit ndërsa për kartonin e tij interesohet edhe Real Madrid.

Por nuk duhet harruar as Juventus, që e ka kërkuar disa herë rikthimin e tij në klubin bardhezi.

Read Previous

MSH: Respektoni masat për të mos e kthyer orën policore

Read Next

Edhe të rinjtë të përfshihen në krijimin e politikave të gjelbra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: