Breaking News :

nothing found
08-06-2023

“PËRBINDËSHAT”, MEDIA SERBE SHKRIM PËR LIDERËT E KOSOVËS NË GJYKATËN SPECIALE

Advertisement

“Përbindëshat”! Me këtë titull e ka hapur faqen e parë gazeta serbe ‘Kurir’, duke ju referuar liderëve të Kosovës që po përballen me Gjykaten Speciale. Ajo e shoqëron shkrimin me foton e ish presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe ish kreut të kuvendit Jakup Krasniqi.

Advertisement

Read Previous

Qytetarët e prekur me Covid-19 mund të trajtohen pa pagesë në Serbi dhe Shqipëri

Read Next

Haradinaj pas befasisë në PDK, ia mësyen edhe Nismës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *