• 20-10-2021

Pamje nga aksidenti tragjik në Bogdanci ku vdiq një 20-vjeçar

Dje rreth orës 04:00 në rrugën “Marshal Tito” në Bogdanci, makina e tipit “BMW” me targa të Gjevgjelisë, e drejtuar nga V.S. (20) nga Bogdanci, ka humbu kontrollin dhe është përplasur. V.S. ka marrë lëndime të rënda, pas çka është dërguar në Klinikën “Nënë Tereza” në Shkup, ku edhe është konstatuar vdekja e tij.

Në aksident janë lënduar edhe pasagjerët e tjerë, respektivisht  R.K. (19), Gj.Sh. (21), D.D. (21) dhe N.Sh. (20), të gjithë nga Bogdanci.

Read Previous

Lojtarët e Juventusit në hall me Andrea Pirlon

Read Next

Imuniteti i tufës pas vaksinimit të 70% të popullsisë

%d bloggers like this: