Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Nora Istrefi vë në pah hiret trupore në fustanin provokues

Advertisement

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka prej muajsh që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për fansat e saj.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Nora ka realizuar disa fotografi të reja në dyqanin e mikut të saj, stilistit Valdrin Sahiti, ku ka pozuar me një fustan mjaft provokues.

Foto: Nora Istrefi/InstaStory

E veshur me një fustan të zi dhe me prerje të shumta përgjatë trupit, Nora nuk hezitoi që të vërë në pah hiret e saj trupore.

Imazhet në fjalë, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, duke marrë pëlqime e komente të shumta nga ta.

Foto: Nora Istrefi/InstaStory

Nora përndryshe së fundmi ka filluar të merret edhe me një biznes të ri, të cilin planifikon ta zhvillojë mes Prishtinës dhe Stambollit. /Telegrafi/

Advertisement

Read Previous

Filipçe: Sistemi shëndetësor përgatitet për vaksinimin për COVID-19

Read Next

Çfarë shkruajti Albin Kurti për Arben Xhaferin?