Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Nga mesnata çmime të reja të derivatëve në Maqedoni

Advertisement

Derivatet do të kenë çmime të reja nga mesnata. Vendimi do të shpallet sot nga Komisioni Rregullator i Energjisë, njofton nmk-post. Sipas vendimit të fundit, çmimet e karburantit dizel dhe vajit ekstra të lehtë shtëpiak janë ulur me gjysmë denari.

 

 

Në të njëjtën kohë, çmimet e benzinës EUROSUPER BS-95 dhe EUROSUPER BS-98 u rritën me 0.50 denarë./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

AstraZeneca: Vaksina jonë formulë fituese 100% kundër rasteve të rënda

Read Next

Messi: Bartomeu më mashtroi shumë herë